Roboking nie je len eshop pre nadšencov robotiky.
Chceme ti ponúknuť viac.

Pretože aj my sme “hobby robotici”!

Ahmed a sisa

Máme k elektronike a robotike blízko. Najprv sme sa súťaží zúčastňovali len ako diváci, fandili a niečo málo pomáhali kamarátom. Zbierali sme skúsenosti a veľa krát sme si povedali: "Možno budúci rok pôjdeme aj my".
Konečne to prišlo, síce s robotom "polepeným" za týždeň, ale zúčastnili sme sa a neboli sme posledný ;)

Vzrušenie pri stavaní, programovaní a oživovaní, atmosféra súťaží ale aj nadšenie z výhry nás pohltili. Stavanie robotov a súťaženie sa pre nás stalo rodinnou záležitosťou.

Zároveň sme si uvedomili, čo všetko nám súťaženie dalo. Znie to ako klišé, ale veľa sme sa naučili. Preto považujeme za dôležité súťaženie, podporovanie kreativity a tvorivosti nie len u detí.

Na zákazníkoch nám záleží

Vieme aké to je, keď v zápale tvorivosti zistíš, že ti chýba súčiastka a nová dorazí až o mesiac. Našim cieľom je, aby si nemusel prežívať toto nekonečné čakanie! Objednávky sa snažíme vybaviť do pár dní tak, aby ste ich mali čo najskôr.

Zároveň budeme tovar neustále dopĺňať, snažiť sa prispôsobiť ponuku tvojim potrebám a najnovším trendom. Budeme radi ak nám dáš tip na to čo v ponuke chýba, čo potrebuješ a čo si nenašiel. Záleží nám na tom aby sme sa stali "tvojim" shopom a budeme vďačný za každý nápad, myšlienku a konštruktívnu kritiku. Nepohrdneme ani pochvalou, utvrdením v tom, že to robíme dobre, alebo že sme pomohli. Veď spokojnosť zákazníkov nás motivuje!

Pomáhame si navzájom

Poznáme to, keď sa nevieš s projektom pohnúť ďalej. Nedarí sa ti oživiť zakúpený modul, vybrať tú najvhodnejšiu vývojovú dosku pre tvojho robota? Potrebuješ poradiť či poznať iný uhol pohľadu? S radosťou zapojíme naše skúsenosti a pokúsime sa ti pomôcť. Neváhaj sa nás opýtať!

Motivujeme

Chceme podporiť dobré nápady, podnietiť kreativitu a inšpirovať. To všetko nájdeš v našom blogu. Tutoriály, recenzie aj úspechy Slovákov. Máme radi zdravú rivalitu a súťaživosť. Vieme, že aj túžba vyhrať ženie vpred, preto ti v blogu prinášame aktuálne informácie o súťažiach u nás aj v zahraničí.

Chceš mať aktuálne informácie?
Prihlás sa do nášho newsletteru:


Aj o tom je

RoboKing.sk

navrhni, postav, vyhraj