RoboCup Junior Austria 2018 v Linzi

Publikoval Silvia Al Hafoudh

Plný zážitkov balíme kufre a vraciame sa domov. Compotes pokračujú vo svojom RoboCup turné do Ríma.

Rakušania nás príjemne prekvapili výbornou organizáciou. Všetko išlo podľa plánu, na čas. So súťažnými podmienkami pre futbal to bolo už trocha horšie. Na dvoch ihriskách boli použité rôzne povrchy. Plznúca “tráva” a fixou nakreslené čiary zabezpečili chalanom celovečerný program v podobe čistenia všesmerových koliesok.

Plieskač 3000


Aj napriek týmto podmienkam to naši chalani perfetne zvládli! Prvý deň Compotes hrali bez brankára, iba s jedným robotom. Dokonca aj ten tak trocha pokulhával. Zápasy boli napínavé a výsledky tesné.
Rýchlou analýzou chalani chybu na útočníkovi odhalili a vrámci možností medzi zápasmi opravili. Mentori zatiaľ zabezpečili nové súčiastky a Plieskač bol ešte v ten večer pripravený vo finále všetkých “vyplieskať”.

No a keďže sa ráno pred finále zvýšilo ešte trocha času, pokúsili sa oživiť aj brankára. A predstavte si, podarilo sa! :)
Z jedného chromého útočníka, sa slovenský tím za noc prepracoval k dvom plnohodnotným hráčom. Vo finálovom zápase to bolo poriadne cítiť ;). Výhra s 10 bodovým rozdielom zabezpečila, že nebolo potrebné odohrať ani druhý polčas. A tak chalanom pribudla do zbierky ďalšia zlatá medajla.

Odovzdávanie cien

 

Compotes roboti s výhernou plaketou

 

Sme radi že sme tu mohli byť, povzbudzovať a zažiť tú fantastickú atmosféru. Na našich reprezentantov sme veľmi hrdý a budeme im aj ďalej držať palce. Pokračueme v pondelok v talianskom Ríme ;) !

nesmie chýbať spoločná foto


Zdieľať tento článok



← Staršie príspevky Novšie príspevky →